Informace pro občany

 

Ve dnech 12. - 23. srpna budou zaměstnanci společnosti Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. provádět v celé obci odečty vodoměrů.

 

 

Kominictví Prokop nabízí pravidelné kontroly a čištěni komínů. 

Žádáme občany, kteří mají zájem o roční revizi kotle a čištění komínu, aby se osobně nebo telefonicky na čísle 416 871 285 přihlásili na obecním úřadě. Revize bude probíhat ve dnech 9 - 11 září. 

 

 

Obecní úřad oznamuje občanům, že od pondělí 29. července je zahájen prodej nálepek na popelnice pro II. pololetí letošního roku.

Cena je 300 korun za osobu.

 

Staré nálepky platí do konce srpna.

 

 

 

 

DOVOLUJEME SI UPOZORNIT, ZE OD 1. LEDNA 2020 VEJDE V ÚČINNOST NOVÉ USTANOVENI 4 NOVELY VETERINÁRNÍHO ZÁKONA 166/1999 SB.

Všichni psi musí byt nejen oočkovaní proti vzteklině, ale také nezaměnitelné označeni pomoci mikročipu (toto číslo musí veterinář zaznamenat do očkovacího průkazu).

Psi, kteří nebudou mít čip – nesmí byt veterinářem očkovaní proti vzteklině, jedinou výjimku tvoří psi, kteří byli označeni citelným tetovaným provedeným před 3.7.2011

Cena za toto očipování - 399 Kč

Pokud budete mít o toto čipování v obci zájem, kontaktujte obecní úřad bud telefonicky na čísle 416 871 285 nebo emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.