Samostatná výstava plemene český sportovní pony před námi

V sobotu 30.9.2017 se v jezdeckém areálu Jezdeckého sdružení U ryzáčka, ve Straškově (okres Litoměřice) uskuteční dlouho připravovaná 1.česká výstava plemene ČSP

Chovatelský program dne bude zahájen v 10 hodin svodem klisen plemene ČSP . Na tomto svodu budou poníky posuzovat členové rady PK ČSP (A.Odložil, A.Fiala, S.Hošák ). Na svod navážou výkonnostní zkoušky pro 3- 5-ti leté klisny a hřebce.

Samotná výstava bude zahájena ve 13.00.

Ve výstavním kruhu se nám představí 7 výstavních tříd na ruce. Posuzovat bude komisař oblasti J.Chýle a z celé výstavy bude vybrán Šampion výstavy a Reserve šampion výstavy.

Ve speciální zápřahové třídě - Open driving - uvidíme pony a koně starší 4 let. Můžete se těšit i na sportovní soutěže – driving parkur, trail na ruce pro děti, jízda zručnosti s vodičem i bez vodiče – všechny tyto disciplíny bude hodnotit posuzovatel drivingových a trailových soutěží P.Šarochová.

Nemohu také opomenou osobu, která jistě značnou měrou přispěje k pohodě a průběhu celé výstavy nejen svým hlasem – skvělá komentátorka Iveta Lewingerová.

Pro návštěvníky a vystavovatele bude připraveno občerstvení a pro děti možnost svezení na ponících.

Vstup zdarma! Srdečně zveme všechny příznivce, chovatele i majitele tohoto původníh českého plemene .

Za celý organizační tým JS U ryzáčka, Michaela Pavlisová

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel. 775 177 102